Julia Piotrowska na FashionPhilosophy Fashionweek Poland S/S 2015

30 Lis 2014

Zapraszam do galerii zdjęć z pokazu kolekcji IN-BLUES Julii Piotrowskiej w ramach Fashion Philosophy Fashion Week Poland SS 2015

Julia Piotrowska

Czytaj więcej: Julia Piotrowska na FashionPhilosophy Fashionweek Poland S/S 2015

Piwo to relaks, piwo to piękno

27 Sty 2014

Co robić jak za oknem zawierucha? Szukać ciepła :) Ja znalazłam bardzo przyjemne miejsce w Piotrkowie Trybunalskim, a są to Łaźnie Piwne. Na początku jakoś nie wierzyłam że można się kąpać w piwie (jak się później okazało nie w piwie a w suszu piwnym, uff) ale 2,5 godziny z sauną, ciepłą kąpielą i relaksem brzmiały świetnie. Oczywiście wybrać można było spośród różnych procedur, my zdecydowaliśmy się na szumnie brzmiącą procedurę romantyczną :) dzięki czemu przy wyjściu dostałam kwiaty (to jest zawsze bardzo miłe). Nie można zapomnieć o degustacji piwa, podczas kąpieli i relaksu. Niepasteryzowany Cornelius wypływający z kranika przy wannie był przebojem wyjazdu, szczególnie dla „Mojego Osobistego Smakosza Piwa” Zbyszka (moje smakowanie ograniczyło się jedynie do przysłowiowego umoczenia dzióba, gdyż ktoś musiał kierować w drodze powrotnej).

laznie-piwne1

 

Czytaj więcej: Piwo to relaks, piwo to piękno

Przepis na paletę pomadek - DIY

05 Sty 2014

Początek roku zawsze łączy się z porządkowaniem. Żeby nie brać się za bary z rzeczami niemożliwymi, postanowiłam uporządkować kufer. Na pierwszy ogień poszły pomadki. Jestem zwolenniczką palet wszelakich, w palecie widać wszystkie kolory, łatwo z nich wydobywać produkty, mieszać itp, ALE uwielbiam kupować pomadki w formie tradycyjnej. Typowe palety dla wizażystów są zazwyczaj komponowane „na sztywno” więc znajdują się tam kolory super i te mniej fajne, dlatego paletę zrobiłam sama :) Najprostszy i najtańszy sposób na świecie.

 

paleta pomadek diy

Czytaj więcej: Przepis na paletę pomadek - DIY

365

01 Sty 2014

Rok 2013 w obrazach :) W zeszłym roku o tej porze postanowiłam sobie robić jedno zdjęcie dziennie. Oto efekty.

Noworoczne postanowienia są super! Macie jakieś?

365 project

Czytaj więcej: 365

O tym jak zwiększyć sprzedaż w internecie

02 Gru 2013

W sobotę, w Łodzi odbył się Shopcamp, czyli konferencja – spotkanie z autorytetami w dziadzinie handlu w sieci. Łódzki Shopcamp był poświęcony branży fashion, co mnie niezwykle ucieszyło i ochoczo, w sobotę, bladym świtem (o 11.00) stawiłam się w na miejscu.

zdjecia-na-strone-www

Czytaj więcej: O tym jak zwiększyć sprzedaż w internecie