Piwo to relaks, piwo to piękno

27 Sty 2014

Co robić jak za oknem zawierucha? Szukać ciepła :) Ja znalazłam bardzo przyjemne miejsce w Piotrkowie Trybunalskim, a są to Łaźnie Piwne. Na początku jakoś nie wierzyłam że można się kąpać w piwie (jak się później okazało nie w piwie a w suszu piwnym, uff) ale 2,5 godziny z sauną, ciepłą kąpielą i relaksem brzmiały świetnie. Oczywiście wybrać można było spośród różnych procedur, my zdecydowaliśmy się na szumnie brzmiącą procedurę romantyczną :) dzięki czemu przy wyjściu dostałam kwiaty (to jest zawsze bardzo miłe). Nie można zapomnieć o degustacji piwa, podczas kąpieli i relaksu. Niepasteryzowany Cornelius wypływający z kranika przy wannie był przebojem wyjazdu, szczególnie dla „Mojego Osobistego Smakosza Piwa” Zbyszka (moje smakowanie ograniczyło się jedynie do przysłowiowego umoczenia dzióba, gdyż ktoś musiał kierować w drodze powrotnej).

laznie-piwne1

 

Czytaj więcej: Piwo to relaks, piwo to piękno

Gosia i Bogusia - sesja dla przyjaciółek

13 Kwi 2013

Przedstawiam wam 2 cudowne kobiety :) Małgosia i Bogusia. Wpadły do Cynamonowego Studia z niewyobrażalną energią i śmiechem. Sesja była połączona z makijażem i babskimi ploteczkami przy herbacie, kawie i marchewkowym cieście. To jeden z przyjemniejszych sposobów na spędzenie wolnego dnia (stwierdziłyśmy to jednogłośnie!).

14

 

Czytaj więcej: Gosia i Bogusia - sesja dla przyjaciółek

Lakier z efektem WOW

05 Mar 2013

Jeszcze parę dni temu sądziłam że zmieniać kolor może jedynie szczoteczka Jordan z dzieciństwa i kameleon. Dziś już wiem lakier też.

Przypadkowo trafiłam na lakier termiczny. Lubię takie nowości. Lakier zmienia kolor w zalezności od temperatury. Oto efekty:

lakier-termiczny

Czytaj więcej: Lakier z efektem WOW

Wyjątkowa biżuteria od Marty Ewy Rżanek

17 Gru 2012

Chcę dzisiaj pokazać Wam coś pięknego. Oto biżuteria projektowana przez Martę Ewę Rżanek.

bizuteria2

Czytaj więcej: Wyjątkowa biżuteria od Marty Ewy Rżanek

Sezon ogórkowy

17 Lip 2012

 WAKACJE

Zapanowało wakacyjne nicnierobienie, przerywane od czasu do czasu walką z nadmiarem ogórków i zalewem dziwnych tytułów w mediach. Chociaż jeśli o media chodzi mam wrażeniem, że sezon ogórkowy przeciąga się tam na cały rok.

 

Dziś do pełni szczęścia brakuje jedynie słońca.

 

Przegryzających kolejnego ogórka posypanego solą (koniecznie gruboziarnistą, jodowaną i morską) lub cukrem (tak, tak cukrem brązowym, trzcinowym) zapraszam na stronę http://www.decobazaar.com/darksugar-wear

 

ogorasyobciete

Czytaj więcej: Sezon ogórkowy

Więcej artykułów…

  1. Dzień dobry! :)