Makijaż to najlepszy przyjaciel kobiety! Wydobywa kobiecość i podkreśla naturalne piękno. Profesjonalnie wykonany makijaż jest dostosowany do okazji i osobowości oraz co oczywiste, do urody czyni cuda. Do każdej klientki podchodzę indywidualnie, jestem otwarta na propozycje i nietypowe rozwiązania.

Informacje dla Panny Młodej: Makijaż ślubny

 

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, więc i makijaż wykonany w tym dniu musi być idealny. Aby zaoszczędzić sobie stresujących sytuacji należy wcześniej wykonać ślubny makijaż próbny. Optymalnym termin na to spotkanie to ok. miesiąc przed ślubem. Na makijażu próbnym omawiamy charakter całej stylizacji ślubnej oraz to jak wyobrażasz sobie makijaż w dniu ślubu. Żeby niczego nie pominąć informacje zapisywane są w kwestionariuszu. Na makijaż próbny zarezerwuj sobie ok. 2 godziny.

 

W dniu ślubu na makijaż zarezerwuj sobie ok. 1,5 h (makijaż trwa godzinę, ale dobrze jest mieć pół godzinki w zapasie „na wszelki wypadek”) najlepiej przed samym założeniem sukni ślubnej, a na pewno po wykonaniu fryzury ślubnej. Makijaż ślubny jest odwzorowaniem ostatecznej wersji makijażu próbnego, jednak Pannie Młodej się nie odmawia i jeśli postanowisz coś zmienić nie ma problemu.

Makijaż dla gości ślubnych

Proponuję także makijaż dla gości Pary Młodej. Zazwyczaj wśród gości weselnych znajdują się kobiety chcące skorzystać w tym wyjątkowym dniu z profesjonalnego makijażu. Oczywiście istnieje taka możliwość, nawet do 6 osób (lub więcej w zależności od ram czasowych). Szczegóły i terminy ustalamy indywidualnie. Kontakt.

Dojazd do klientek (od 3 osób) jest gratis w okolicach Pabianic i Łodzi. W innych przypadkach ustalamy indywidualne rozwiązania 🙂

Makijaż wieczorowy

Chcesz wyglądać jak milion dolarów?

Profesjonalnie wykonany makijaż wieczorowy pozwoli Ci na osiągnięcie idealnego wyglądu. Makijaż wieczorowy może być klasyczny lub awangardowy, jednak zawsze w zgodzie z Twoim charakterem.