Zrób to sama - indywidualne lekcje makijażu!

Chcesz wyglądać olśniewająco niezależnie od okazji? Nic prostszego. Mamy dla Ciebie coś ekstra! Indywidualna lekcja makijażu to 3 godzinne spotkanie na którym poznasz tajniki makijażu dopasowanego do Twoich potrzeb. Najpierw usystematyzujemy wiedzę o technice nakładania i produktach które stosujesz. Bardzo prawdopodobne, że masz wszystkie potrzebne kosmetyki do codziennego makijażu, ale nie zawsze wiesz jak ich użyć. Na koniec, bez rewolucji, wybierzemy niezbędne produkty do uzupełnienia Twojej kosmetyczki.

 

Atutem lekcji makijażu jest to, że odbywają się w zaciszu Twojego domu. Jest to najwygodniejsza forma spotkań, gdyż nie musisz niczego zabierać na lekcję makijażu. Wszystko masz w zasięgu ręki (lub w łazience).

 

Chcesz uczyć się makijażu razem z przyjaciółką? Jasne! Skorzystajcie ze specjalnego rabatu.

 

Wydaje Ci się, że 3 godziny to za mało na naukę makijażu? Możesz skorzystać z dodatkowej godziny, albo umówić się na kolejną 3-godzinną lekcję makijażu, na którą dostaniesz zniżkę.

kosmetyki2male

Specjalna oferta lekcji makijażu dla Panny Młodej!

 

Lubisz się malować, ale brakuje Ci pewności siebie, żeby wykonać swój własny makijaż? Może wzorem Kate Middletone naucz się makijażu ślubnego i wykonaj go samodzielnie w dniu ślubu. Skorzystaj ze specjalnej lekcji makijażu ślubnego.

 

W celu uzyskania dokładnych informacji o ofercie proszę o kontakt.