Makijaż ślubny

 

makijaz-slubnyŚlub to jeden z najważniejszych dni w życiu, więc i makijaż wykonany w tym dniu musi być idealny. Aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnych stresujących sytuacji należy wcześniej wykonać makijaż próbny. Optymalnym termin na to spotkanie to ok. miesiąc przed ślubem. Na makijażu próbnym omawiamy charakter całej stylizacji ślubnej oraz to jak wyobrażasz sobie makijaż w dniu ślubu. Żeby niczego nie pominąć informacje zapisywane są w kwestionariuszu. Podczas makijażu próbnego możesz liczyć na porady dotyczące stanu skóry czy drobne wskazówki co do stylizacji ślubnej. Na makijaż próbny zarezerwuj sobie ok. 3 godzin, gdyż możliwe są 2, a czasem nawet 3 wersje makijażu, po to, żebyś miała pewność że to właśnie ten makijaż jest dla Ciebie najlepszy. Ostateczna wersja makijażu jest fotografowana, a użyte kosmetyki spisywane na odwrocie kwestionariusza.

 

Rada! Najlepszym rozwiązaniem jest umówienie makijażu próbnego w tym samym dniu co próbnej fryzury.

 

W dniu ślubu na makijaż zarezerwuj sobie ok. 1,5 h (makijaż trwa godzinę, ale dobrze jest mieć pół godzinki w zapasie „na wszelki wypadek”) najlepiej przed samym założeniem sukni ślubnej. Makijaż ślubny jest odwzorowaniem ostatecznej wersji makijażu próbnego, jednak Pannie Młodej się nie odmawia i jeśli postanowisz coś zmienić nie ma problemu.

 

Zarówno makijaż ślubny jak i próbny są wykonywane tymi samymi kosmetykami i utrwalane specjalnym fixerem.

 

Specjalna oferta lekcji makijażu dla Panny Młodej!

Lubisz się malować, ale brakuje Ci pewności siebie, żeby wykonać swój własny makijaż? Może wzorem Kate Middletone naucz się makijażu ślubnego i wykonaj go samodzielnie w dniu ślubu. Skorzystaj ze specjalnej lekcji makijażu ślubnego.

 

Makijaże wykonuję głównie na terenie Łodzi, Pabianic, Bełchatowa i okolic, choć dalsze wyjazdy również wchodzą w grę. W celu uzyskania dokładnych informacji o ofercie proszę o kontakt.

Poniżej kilka zdjęć Cynamonowych Panien Młodych.