Warsztaty makijażu

Chęć nauki i doskonalenia umiejętności jest naturalną, ludzką potrzebą. W odpowiedzi na te potrzeby Studio Cynamon przygotowało program warsztatów, kursów i szkoleń, które pozwolą uporządkować bądź odnaleźć wiedzę o szeroko pojętym dobrym wyglądzie: umiejętności makijażu, dobierania fasonów do danych sylwetek, a także pielęgnacji (a co za tym idzie dobrym samopoczuciu).

Warsztaty indywidualne – Indywidualne lekcje makijażu skorzystaj sama lub z przyjaciółką, możesz także podarować w prezencie indywidualną lekcję makijażu bliskiej osobie. Każda lekcja makijażu wygląda trochę inaczej, gdyż przede wszystkim jest odpowiedzią na potrzeby osoby biorącej w niej udział. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

Zrób to sama – indywidualne lekcje makijażu!

Chcesz wyglądać olśniewająco niezależnie od okazji? Nic prostszego. Mamy dla Ciebie coś ekstra! Indywidualna lekcja makijażu to 3 godzinne spotkanie na którym poznasz tajniki makijażu dopasowanego do Twoich potrzeb. Najpierw usystematyzujemy wiedzę o technice nakładania i produktach które stosujesz. Bardzo prawdopodobne, że masz wszystkie potrzebne kosmetyki do codziennego makijażu, ale nie zawsze wiesz jak ich użyć. Na koniec, bez rewolucji, wybierzemy niezbędne produkty do uzupełnienia Twojej kosmetyczki.

Atutem lekcji makijażu jest to, że odbywają się w zaciszu Twojego domu. Jest to najwygodniejsza forma spotkań, gdyż nie musisz niczego zabierać na lekcję makijażu. Wszystko masz w zasięgu ręki (lub w łazience).

Chcesz uczyć się makijażu razem z przyjaciółką? Jasne! Skorzystajcie ze specjalnego rabatu.

Wydaje Ci się, że 3 godziny to za mało na naukę makijażu? Możesz skorzystać z dodatkowej godziny, albo umówić się na kolejną 3-godzinną lekcję makijażu, na którą dostaniesz zniżkę.

Warsztaty makijażu dla grup

Warsztaty dla grup – istnieje możliwość zorganizowania warsztatów dla większej ilości osób, np. w firmie, na wieczorze panieńskim, abo podczas eventu. Szczegóły współprac ustalimy indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.

Możemy dopasować zakres i czasu szkoleń w zależności od wymagań grupy.

Jeśli masz pomysł na zorganizowanie warsztatów o trochę innym zakresie tematycznym, skontaktuj się ze mną ania@studiocynamon.pl. Razem dostosujemy temat do oczekiwań grupy, potrzeb i czasu trwania.

Chętnie podejmę współpracę z firmami szkoleniowymi i eventowymi.